MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14099068
nr 1409 9068
Byrå
sent 1800-tal, 5 lådor. Bredd: 92, djup: 50 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:38:48
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Byrå
Kondition: slitage
nr 1409 9068
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 2 augusti 2021 |